W niedzielę głosuj na Małgorzatę Tracz!

W niedzielę głosuj na Małgorzatę Tracz!

Wspólnie wygrajmy z PiS! Wybierzmy Polskę ekologiczną, demokratyczną i solidarną! Proszę o Wasz głos!

Drogie przyjaciółki, drodzy przyjaciele!

W najbliższą niedzielę czekają nas wybory do Sejmu. Wybory niezwykle ważne, być może najważniejsze od 1989 roku, gdyż decydujące o przyszłości Polski na pokolenia.

Dlatego nasze pokolenie stoi przed wielkim wyborem. Czy będzie to Polska prawicowego szaleństwa i korupcji, czy Polska ekologiczna, demokratyczna i solidarna.

Od 4 lat walczę w Sejmie o zieloną Polskę naszych marzeń. Walczę o nią razem z Wami.

Wspólnie z Wami broniłam naszej polskiej przyrody. Naszych lasów, naszej Odry i naszego klimatu. Razem z Wami byłam rzeczniczką praw zwierząt w Sejmie.

Wspólnie z Wami mówiłam o zielonej transformacji. O odblokowaniu potencjału energii ze słońca i wiatru. O potrzebie docieplania naszych domów i bloków. Razem z Wami walczyłam o prawdziwie zielony Krajowy Plan Odbudowy.

Wspólnie byliśmy zawsze tam gdzie trzeba. Po stronie praw kobiet na Strajkach Kobiet. Na demonstracjach i marszach w obronie praw społeczności LGBT+. Na demonstracjach w obronie demokracji, praworządności i wolnych mediów.

O te wszystkie sprawy związane z obroną polskiej przyrody, z zieloną transformacją i z naszymi prawami musimy dalej walczyć. Musimy ich dopilnować, niezależnie od tego, kto będzie rządził.

Dlatego ponownie kandyduję do Sejmu.

Bo chcę dalej bronić naszej przyrody. Bo chcę dopilnować zielonej transformacji Polski. Bo dalej chcę stać na straży naszych praw.

Mam pracę do dokończenia i sprawy do dopilnowania. Ale mogę tego dokonać tylko razem z Wami.

Dlatego w najbliższą niedzielę proszę o Wasz głos.

Małgorzata Tracz


Publikacja sfinansowana przez KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI